Pirmas kreditas nemokamai – nejaugi?

Dauguma kredito įstaigų garsiai šaukia, jog pas juos suteikiamas pirmas kreditas nemokamai. Taigi, kokia jiems nauda iš to? Na jei įstaigą negauna jokiu pajamų skolindama pinigus, matyt turi kitą užslėptą tikslą. Nesu matęs ar girdėjęs apie tokį verslininką, kuris nesiektų pelno iš savo veiklos. Tada kokia prasmė iš vis tą verslą turėti ir vystyti?

Nemokamos paskolos esmė yra ta, kad jūs užsiregistruotumėte įstaigoje. Visų pirma, tam, kad jums būtų lengviau pasiimti antrąją paskolą, jei tik jos prireiks, būtent iš tos firmos iš kurios ėmėte nemokamąją. Klientų lojalumas labai svarbus faktorius įmonėms. Reikia išlaikyti klientus savo kišenėje, juk lojalus klientas yra užtikrintos pajamos. Įmonės itin vertina žmones, kurie ne pirmą kartą naudojasi jų paslaugomis, kurie grįžta vėl ir vėl tam, kad vartotų būtent jų siūlomą paslaugų spektrą. Visa tai užtikrina pastovias pajamas ir saugo nuo bankroto.

Aišku, jei Jūs imate pirmąsias paskolas iš vis skirtingų kreditorių, vieną dieną gali būti taip, kad tiesiog nebeliks tokio, kurio paslaugomis nesinaudojate. Tada ir prasidės linksmasis klausimas: Iš kur pasiimti tą kitą paskolą? Natūralu, kad pasiimdami kreditą, paliekate ir savo duomenis, o jie savaime bus naudojami marketingo tikslams. Jūsų pašto dėžutė gali tapti tikrų reklamos atakų auka. Kas kažkiek laiko būsite informuojami apie akcijas, nuolaidas, įvairius žaidimus ir specialius pasiūlymus. Ir visa tai tik tam, kad rinktumėtės būtent tą kredito įstaigą. Nesvarbu jūs jaunas ar senas, kokia jūsų socialinė padėtis, kiek uždirbate ir ar iš vis dirbate, kreditoriui užtenka to, kad jums devyniolika ar daugiau metų, kad galėtų teikti savo paslaugas. Taigi, ta nemokama paslauga bus sąlyginai ir pinklės jums. Iš kitos pusės, tai yra ir geras dalykas, visgi, jei paskolas imate dažnokai, visada žinosite kur šiuo metu geriausia imti paskolą, kuris pasiūlymas geresnis, ir įvertinę visą rizika, drąsiai pasirinksite tą pasiūlymą, kuris labiausiai patiks. O šie, gali įvairiai išsiskirti, vienur mažesnės palūkanos, kitur greičiau pervedami pinigai (nors, pripažinkime, kreditoriai dažniausiai perveda pinigus per vieną dieną), dar kitoje vietoje terminai ilgesni. Viskas priklauso tik nuo paties imančiojo paskolą prioritetų.

Taigi, pirmas kreditas nemokamai duodamas visada, bet tik pinigine prasme. Ankščiau ar vėliau, gausite mokėti palūkanas, bet jau už tolimesnius pasiskolinimus. Be to, gausite ir įvairiausių pasiūlymų, kur imti paskolą yra geriausia. Visiems reikia pinigų ir vis ieško būtų jų gauti – juk smagu, gražinti lygiai tiek pat kiek pasiskolinai, bet kaip ir gyvenime, taip ir su kreditoriais, tik pirmas kartas būna toks ypatingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *