Paskolos skaiciuokle

Kredito dydžio apskaičiavimas

Reikia finansinės pagalbos, bet nežinote, kokią didžiausią sumą galėtumėte skolintis? Jums gali praversti paskolos skaiciuokle. Šalies bankai ir kai kurios kreditus teikiančios bendrovės siūlo paskolos apskaičiavimo galimybę internetu.

Vartojimo kreditas

Kas yra vartojimo kreditas? Jis skirtas suremontuoti būstą, nusipirkti buitinę techniką, sumokėti už gydymą ir kitoms reikmėms. Tokias paskolas gali gauti 18 metų sulaukę Lietuvos Respublikos piliečiai, gaunantys pastovias pajamas. Kredito laikotarpis ir minimali bei maksimali suma skiriasi, priklausomai nuo banko, vienur didžiausia suma gali būti 20 000 Lt, o kitur – 60 000 Lt. Reikia greitos, bet nedidelės pinigų sumos? Tuomet galite kreiptis į greitųjų kreditų bendroves, nes ten pinigus gausite per keliolika minučių, pasinaudokite paskolos skaiciuokle, joje nustatykite kredito laikotarpį bei sumą ir sužinosite palūkanų dydį. Visgi labiau pasitikite bankais, bet nežinote, kokią sumą pinigų galėtumėte iš jų pasiskolinti? Įveskite į paieškos sistemą vartojamoji paskola skaiciuokle ir rasite nuorodas į įvairių bankų ar kreditus teikiančių įstaigų skaiciuokle. Vieni bankai siūlo vartojimo kreditą apskaičiuoti internetu, kiti šią paslaugą teikia savo filialuose ar klientų aptarnavimo skyriuose. Jei vartojamosios paskolos skaiciuokle yra internete, tai dažniausiai reikia nurodyti gyvenamąją vietą, mėnesio pajamų dydį, atskaičius mokesčius, nuolatines mėnesines įmokas (komunalinės paslaugos ir kiti įsipareigojimai), suaugusiųjų ir nepilnamečių asmenų skaičių šeimoje, pageidaujamą kredito sumą, laikotarpį, valiutą, grąžinimo metodą. Nežinote, kokie yra grąžinimo metodai? Yra anuiteto (pastovusis) ir linijinis. Taikant linijinį metodą, palūkanos yra skaičiuojamos nuo kredito likučio, todėl, mažėjant kredito sumai, mokėsite mažiau mokesčių, o, mokant anuiteto metodu, įmoka yra pastovi. Reikia žinoti, kad kai kuriuose bankuose yra galimybė rinktis, ar imsite paskolą vienas ar su sutuoktiniu, tai irgi reikia įvesti, jei naudojatės kredito skaiciuokle.

Būsto kreditas

Jauni žmonės dažnai neįstengia savo lėšomis įsigyti gyvenamojo ploto, todėl tenka skolintis. Ir Jūs planuojate įsigyti butą, bet neturite jokių santaupų? Pasinaudokite nekilnojamojo turto paskolos skaiciuokle ir žinosite, kokią sumą galite gauti būstui. Galite ne tik nustatyti skolinimosi terminą, bet pravers ir paskolos skaiciuokle grafikas, t.y. mokėjimo terminai ir atidėjimas. Iškart galite naudotis paskolos palukanu skaiciuokle, kuri padės sužinoti palūkanų normą. Tad paskolos dydzio skaiciuokle padės išsiaiškinti ir terminus, ir mokesčius. Jei norite gauti paskolą būstui, tai reikia įvesti panašią informaciją kaip ir vartojamajam kreditui gauti, tik nurodyti konkrečius finansinius įsipareigojimus.

Autolizingas

Gavote darbą kitame mieste, bet neturite savo transporto ir lėšų jam nusipirkti? Lizingu turite galimybę įsigyti naujus ar naudotus lengvuosius automobilius, visureigius, mikroautobusus ir kt. Internete galite rasti ir paskolos skaiciuokle automobiliui. Čia reikia nurodyti finansavimo tipą, automobilio būklę (naujas ar dėvėtas), kainą su PVM, avansą, trukmę, minimalią banko finansuojamą sumą. Sužinosite palūkanų dydį, sutarties mokestį, mėnesinės įmokos ir bendrą sumą. Tokia paskolos skaičiuoklė padės nuspręsti, ar tikrai norite prašyti finansinės pagalbos. Perkant transporto priemonę lizingu, reikia pateikti užpildytą paraišką, asmens paso ar asmens tapatybės kortelės kopiją ir automobilio komercinį pasiūlymą.

Reikia žinoti, kad paskolos yra rimta atsakomybė, todėl pasvarstykite, ar tikrai Jums jų reikia, paskolos skaiciuokle gali padėti apsispręsti. Finansinių įsipareigojimų (bankui, kredito bendrovėms) nevykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, o tai reiškia, kad yra tikimybė, kad nebegausite panašių paskolų ateityje. Tad paskolos skaiciuokle leis geriau įvertinti savo galimybes, kad skolinimasis atitiktų gaunamas pajamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *