Paskolos internetu

Lietuvos statistikos duomenys byloja, jog šiuo metu iš 10 asmenų 8 jaučia nepriteklių kiekvieną dieną. Tad nenuostabu, kad su finansiniais sunkumais susiduriantys asmenys priversti skolintis pinigų netikėtoms didesnėms išlaidoms. Paskolos internetu – greitas ir ypač populiarus smulkių finansinių problemų sprendimo būdas. Besiskolintieji turi žinoti, jog pinigai tik priemonė spręsti iškilusius sunkumus, kadangi jie neišmokys taupumo, neįdiegs noro užsidirbti ar tenkintis mažesnėmis galimybėmis.

Pakitęs požiūris į skolas

Prieš keliolika metų skolintis pinigus lietuviams reiškė gėdos jausmą, savivertės mažėjimą. Paskolos dar nebuvo tokios populiarios kaip šiandien, todėl tyliai buvo skolinamasi pas draugus ir pažįstamus. Skirtumas tarp šių skolinimosi būdų yra vienas ir labai svarbus – palūkanos. Skolinimosi iš bankų ir kreditą teikiančių įmonių rinkodara taip patobulėjo, jog šiandien sukurta skolinimosi atmosfera tampa panašia kaip ir skolinimosi iš draugų. Paskolos internetu atitinka šį modelį, kadangi išvengiama gėdos jausmo, nereikia prašyti, pinigai pervedami į asmeninę sąskaitą vos per valandą. Sumos paprastai nėra didelės, kurias skolinama internetu, tačiau reikalaujama grąžinti per mėnesį.

Socialinio saugumo užtikrinimas

Nedidelė suma dar nereiškia, kad galima į skolinimosi riziką žvelgti atmestinai. Smulkios kreditorių įmonėlės kaltinamos Lietuvos jaunimo klampinimu į skolas. Vadinasi, palūkanos ir delspinigiai tampa per didelėmis sumomis grąžinti kreditą. Kad to būtų išvengta, žmogus turi, prieš imdamasis veiksmų, pasinaudoti paskolos skaiciuokle, padedančia įvertinti finansinę padėtį, ketinant įsigyti pinigų pramogoms ar prabangos prekėms. Paskolos jums turėtų sumažinti iškilusią problemą, bet ne suteikti trumpalaikį finansinį komfortą. Taigi, naudodamasis paskola internetu, asmuo lieka už saugumą atsakingas pats.

Skolinantis internetu, pravartu laikytis taisyklių

Net ir paskolos internetu turi savo apribojimų ir taisyklių. Paskolos internetu nuo 18 metu yra viena iš saugaus skolinimosi politikos sistemų. Kad būtų gaunamas kreditas, privaloma būti ne jaunesniu nei 18 metų dirbančiu LR piliečiu, neturinčiu kitų negrąžintų kreditų bei pasižyminčiu tvarkinga skolinimosi istorija. Smulkios paskolos, kurios neatiduodamos laiku, įtraukia skolininkus į nemokių ir laiku negrąžinančių skolų asmenų registrą. Vadinamosios mini paskolos internetu pasiekiamos vos per 15 minučių, tačiau jos suteikiamos trumpam laikui, per kurį gali būti sunku sukaupti pinigų skolos grąžinimui.

Paskolų internetu perspektyvos rinkodaroje

Internetu suteikiamos paskolos ne tik trumpam terminui. Paskolos internetu studentams – viena iš tokių formų. Paprastai studentams paskolos teikiamos tik apmokėti studijų universitete kainą, tačiau jau yra kredito įmonių, suteikiančių paskolą pragyvenimui už mažesnius palūkanų procentus. Tokios paskolos internetu ilgalaikes, nes joms gali būti taikomas maksimalus atidavimo terminas – iki 24 mėn. Tokių terminų laikosi dauguma kreditorių. Kad būtų užtikrintas saugumas, studentas paskolą turi atiduoti kiekvieną įsiskolinimo mėnesį. Nuoseklumas stabdo nuo spontaniško pinigų skolinimosi ir padeda tendencingai užtikrinti atidavimą pamažu, kad skolos termino pabaiga neužkluptų „netikėtai“.

Maksimalūs skaičiai internetinėje paskolų sistemoje

Jau minėta, jog paskolos internetu dažniausiai turi maksimalų termino laiką – 24 mėnesius nuo pinigų paėmimo dienos. Per tą laiką paskolos gali būti atiduodamos anksčiau, keičiama atidavimo tvarka, tačiau pati skolos našta emocionaliai varginanti. Renkantis maksimalų grąžinimo laiką, paprastai imama viena iš didžiausių galimų sumų. Kreditorių teikiamos paskolos internetu iki 5000 litų turėtų apsaugoti nuo didelių sumų ėmimo, kadangi operacija atliekama dalyvaujant tik pačiam asmeniui, dažniausiai be konsultacijų ir paremta skubiais sprendimais. Būtent dėl šių priežasčių privalu atsakingai ne tik imti paskolos internetu, bet ir jas teikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *