Paskola

Paskolų paėmęs mylimasis neištvėręs nusižudė

Dar viena skaudi nelaimė ir romantiška, tačiau tragiška istorija sukrėtė Jungtinių Amerikos valstijų gyventojus. Ketvirtadienį neištvėręs nelaimingos meilės, pasiėmęs ne vieną paskola, nusižudė dvidešimt septynerių metų jaunuolis, vardu Džimas. Aplinkybės kol kas yra tiriamos, tačiau manoma, kad paskolos skaiciuokle nėra lemiama aplinkybė, dėl ko vyras pakėlė prieš save ranką. Spėjama, kad suicidinių veiksmų buvo imtasi dėl to, kad nepasisekė meilėje.

Draugai nieko neįtarė

Džimo draugai teigia manantys, kad paskola bustui, kurią jis paėmė praėjusį pavasarį, buvo jo psichikos stabilumo rodiklis. Vadinasi, Džimas ketino dirbti ir gyventi tvarkingai, be kažkokių nukrypimų.

„Džimas turėjo planų, tai akivaizdžiai rodo tai, kad jis ėmė paskola internetu ir planavo labai ilgalaikius dalykus, – sako vaikino kolega iš darbo. – Mes darbe matėme jo našumą, metėme, kaip jis stengiasi atlikti visas užduotis gerai. Tikrai buvo sunku įtarti, kad atsitiks kažkoks neplanuotas dalykas, ir kad jis kažkodėl pasielgs taip drastiškai. Dieve, ir dabar taip sunku patikėti tuo, kas atsitiko. Kaltiname ir mes, mūsų biuras, truputėlį save. Galbūt paskola be uzstato buvo tai, kas iš tiesų jį paskatino pakelti prieš save ranką? Bet mes tikrai labai ilgai nieko nepastebėjome“.

Kitas Džimo draugas, buvęs grupiokas Morisonas sako, kad paskutiniu metu Džimas atrodė prislėgtas, tačiau apie savižudybę įtarti buvo keblu. „Man tai sveiku protu nesuvokiama. Žinau, kad jo iki to tikrai nenuvarė vartojamoji paskola internetu, ir kad tikrai tai nieko bendro neturi su kriminaliniais dalykais. Nebent gali būti taip, kad jis turėjo kažkokių problemų santykiuose, apie kuriuos man daug nepasakojo. Turiu omenyje, mes pasikalbėdavome, apie daug ką, tačiau mums vyrais visada lengviau kalbėti apie konkrečius reikalus, pavyzdžiui apie mini paskola internetu, o apie moteris kalbėti sunkiau. Čia jau reikia jausti ir valdyti situaciją pačiam“, – pasakoja studijų laikų draugas Morisonas.

Pašlijo santykiai su mylimąja

Keturis metus kartu pragyvenęs su savo vienmete Lisa Džimas planavo santuoką. Bent jau taip teigia jo artimieji. Motina net prisiminė, kad „sūnus buvo paėmęs nedidelę paskola eurais ar litais, dabar nepasakysiu. Bet žinau, kad jis tikrai planavo vieną dalyką – tai pasipiršti savo būsimai žmonai“.

Džimo mylimoji Lisa tikina, kad ir pati buvo pasiėmusi paskola studijoms, ir už tai Džimas kažkada jai prieštaravęs. Todėl jai atrodė keista, kodėl būsimas sutuoktinis ima vieną po kitos paskola. Lisa, nors ir nenorėjo komentuoti susidariusios aplinkybės, atskleidė, jog paskutiniu metu jos ir mylimojo santykiai buvo kiek pašliję.

„Jis dažnai išeidavo kažkur naktimis, negrįždavo. Žinojau, kad meilužės tikrai neturi, nes gyvename mažame mieste, čia toks dalykas kaip paskola arba išdavystė staigiai nuvilnija per visus žmones. Mane jau būtų pasiekusi žinia apie jo darbus. Tačiau jis vis dėlto ėmė kažkur šlaistytis, bastytis, man neramu. Aišku, neįtariau, kad kažkas čia rimto, tuo labiau – savižudybė. Ne, negaliu tuo patikėti. O mes dar prieš kelis mėnesius paėmėme paskola bustui. Juk jis nebūtų jos ėmęs, jeigu būtų norėjęs pabaigti gyvgenimą? Aš manau, čia gali būti žmogžudystė, Džimas nebūtų sau to padaręs,“ – skausminga patirtimi dalijasi Lisa. Ji taip pat yra paėmusi ne vieną paskola, kai kurios bendros su Džimu.

Kriminalistai vis dar aiškinasi, ar tai nebuvo tyčinė žmogžudystė. Nustatyta, kad nė viena paskola neturi jokio ryšio su dabartinėmis pasekmėmis, tačiau suicidinio atvejo aplinkybės vis tiek yra neaiškios. Kol kas vyksta tyrimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *