Paskola

Kai susiruošiame keisti ar atnaujinti būstą, pakeisti seną automobilį naujesniu ar nukeliauti į egzotišką šalį, daugeliui kyla klausimas – kur gauti pinigų. Jei atlyginimas nėra didelis, taupyti rimtam pirkiniui gali tekti labai ilgai, tad jei nenorime to daryti, paskola šiuo atveju yra geriausia ir bene vienintelė išeitis. Šiame straipsnyje ir pakalbėsime apie paskolų rūšis, įskaitant ir paskola internetu , ir kitokias paskolų rūšis.

Paskola būstui

Paskola bustui yra bene labiausiai įpareigojanti ir ilgalaikė tarp visų paskolų rūšių. Visi žinome, kokios yra būstų kainos. Ypač, jei kalba eina apie būstus didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Žinoma, paskola bustui anglijoje , būtų dar rimtesnis žingsnis, tačiau tai jau Anglijos paskolas išduodančių kompanijų reikalai, į kuriuos mes nesikišime. Svarbiausia, ką reikėtų žinoti apie paskolos būstui suteikimo tvarką yra tai, kad tokio dydžio paskolos suteikiamos tik įkeitus perkamą nekilnojamą turtą. Be abejo, norint gauti tokią paskola , reikia turėti darbą bei pristatyti darbdavio pažymą apie gaunamas pajamas. Taip pat reikėtų žinoti, kad tokia paskola internetu neteikiama, ir norint ją gauti, teks kreiptis į banką ar kitą kredito įstaigą, kurioje ir bus sutvarkyti visi reikiami dokumentai.

Paskola automobiliui

Dažnai norėdami įsigyti naują automobilį, turime investuoti didelę sumą pinigų. Paskola automobiliui gali būti suteikiama būtent tokiai sumai, už kurią susiplanavote pirkti automobilį. Šiuo metu netgi taikoma tokia praktika, kad automobilis yra įkeičiamas paskolų bendrovėje, tačiau klientas vis tiek lieka jo savininku ir naudojasi juo paskolos grąžinimo laikotarpiu. Paskola automobiliui paprastai nėra tokia ilgalaikė kaip būsto paskola, tačiau tai, žinoma, priklauso nuo jo kainos.

Paskolos studentams

Studijuojant nėra taip paprasta išgyventi, ypač, jei reikia mokėti už studijas, tėvai negali paremti, o suderinti studijas su darbu ne visuomet yra galimybė. Šiuo atveju pasitarnauti gali paskola studentams . Derėtų žinoti, kad egzistuoja ir valstybės remiama paskola studentams, kurios dalį palūkanų apmoka valstybė. Pinigai gali būti naudojami pragyvenimui, kaip paskola studijoms , taip pat jai galima apmokėti studijas užsienyje. Tačiau, ne visi studentai turi teisę gauti tokią paskolą, todėl kai kuriais atvejais, gali praversti ir paskola internetu . Bet paskolą internetu gali gauti tik dirbantys studentai, kurių mėnesinės pajamos siekia apie vieną tūkstantį litų

Paskola verslui

Paskolos Lietuvoje suteikiamos ne tik fiziniams asmenims, bet ir juridiniams. Paskola verslui gali būti naudojama besikuriančio verslo pradžiai, investicijoms ar pritrūkus apyvartinių lėšų. Siekiant gauti paskolą kuriant verslą reikėtų turėti ekonomiškai pagrįstą verslo planą, kuris įrodytų kredito bendrovei, kad įmonės kūrėjai realiai vertina situaciją bei planuoja ateitį. Taip pat reikėtų žinoti, kad jei įmonę planuojama kurti ne Lietuvoje, Lietuvos kredito įstaigose paskolos gauti nepavyks. Pavyzdžiui, jei planuojate įsikurti ir organizuoti verslą Anglijoje, derėtų kreiptis į šios šalis kredito bendroves, kuriose teikiama paskola anglijoje .

Taigi, kaip matyti, paskolos gali būti naudojamos įvairiausiems tikslams, poreikiams bei siekiams įgyvendinti. Pasidomėjus paskolų įvairove, galima rasti sau labiausiai tinkančią paskolą palankiausiomis sąlygomis. Tačiau, prieš kreipiantį į paskolas suteikiančią bendrovę, svarbu viską atsakingai apgalvoti, įvertinti esamą situaciją ir galimus pasikeitimus, ir tik tuomet kreiptis paskolos. Paskola neturi būti nepakeliama našta, sutrikdanti įprastą gyvenimo ritmą ir priverčianti atsisakyti daugelio dalykų, darančių asmeninį gyvenimą turiningesniu ir pilnaverčiu. Paskola turi būti tik priemonė siekiams bei tikslams įgyvendinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *