Laimingos paskolos istorijos

Ar paskolos gali suteikti laimės? Kokia paskola kam daugiausia suteikusi gražių gyvenimo akimirkų? Štai keletas įspūdžių apie gyvenimą ir apie paskolas. Žmonės pasakoja, kaip paskolos internetu suteikė grožio ir gėrių jų gyvenimams.

Pasistatė namuką

Romas pasakoja, kad jam paskolos atrodė svetimas dalykas, kol vieną dieną jis suprato, kad norėtų gyvenimą gyventi kitokį. Jis norėtų turėti mažą mielą namuką, kuriame ir leistų savo dienas. Kas tai per namukas, ir kaip paskola jam padėjo išpildyti kažkokią savo svajonę?

„Gyvenau mieste, kuriame labai daug reikia mokėti už nuomą. Nežinau, kodėl taip pabrango NT kainos. Nežinau, kodėl staiga tiek, kiek aš mokėdavau už butą, pasidarė nebetinkama suma. Man atlyginimo niekas nepakėlė, o kainos iššoko trigubai. Paskolos susimokėti už butą tikrai nereikėjo imti, aš galėjau išsimokėti. Bet tuo pačiu suvokiau, kad tai yra tiesiog kažkokia beprotybė – gyventi tokiose brangiose vietose. Aš to visai nenorėjau, norėjau šiek tiek geresnio, ramesnio ir prasmingesnio gyvenimo savo namuose. Jeigu jau už butą turi sumokėti 1000 litų, tai ar ne geriau tiesiog kažkaip įsigyti savo namus? Paskolos internetu pastaruoju metu daug kam padeda išsisukti iš kažkokių bėdų. O aš nutariau, kad man paskola padės įgyvendinti svajonę. Taigi, džiaugiuosi, kad viskas taip gerai nutiko.

Dabar turiu už miesto pasistatęs mažą namuką. Jeigu ne paskolos internetu, tai neturėčiau dabar savo namučių ten toli už miesto. Tai labai man padeda pagerinti gyvenimą, džiaugiuosi, kad turiu tokią galimybę. Nuostabiausia, kad su šios paskolos pinigais įsigytas sklypas – tai ir žemės lopinėlis, kurį aš turiu jau dabar. Man jau nereikia mokėti už butą nuomos, turiu tiesiog savo namus. Žinau, kad tie pinigai, kuriuos uždirbu, nenuplaukia kažkur tiesiog vėjais. Labai gera žinoti, kad turi tai, ką nori turėti. Paskolos yra tikrai geras sprendimas tada, kai žinai, ką turi su jomis daryti. Taigi, dabar, užuot kas mėnesį mokėjęs už nuomą, aš tiesiog moku už paskolą, ir tai man suteikia laisvę, nes žinau, kad kiekvienas sumokėtas euras tampa materialiu dalyku – mano namo plyta, palange ar lenta“, – sako Romas.

Pradėjo svajonių darbą

Remigijus pasakojo, kad jam naujas galimybes padėjo įgyti būtent paskolos. „Bedarbiams nėra gerai Lietuvoje, nes pasiūlymų, ką dirbti, ne tiek ir daug. Aš nenorėjau nei būti bedarbis, nei dirbti man nemalonius darbus. Padirbau viename biure apie 4 mėnesius, ir supratau, kad aš negaliu tverti tokio darbo, man reikia kažko visai kito. Todėl paskolos be uzstato man padėjo investuoti į tą veiklą, kurią aš iš tikro ir norėjau vykdyti. Džiaugiuosi, kad galėjau tą padaryti. Aš esu meninės prigimties žmogus, ir šie kreditai padėjo man nusipirkti reikalingą įrangą tam, kad galėčiau vykdyti ir plėsti šią veiklą. „General financing“ nebūtų man padėję. Padėjo greitos paskolos jums“, – sako vyras ir džiaugiasi savo pasikeitusiu gyvenimu.

Pamatė pasaulio

Asta šypsosi prisiminusi visas tas šaunias keliones, kurių paragavo, kai paskolos skaiciuokle jai pakišo mintį: pasiskolinti pinigų ir su jais keliauti po pasaulį. „Aš buvau tik paprasta pasaulio nemačiusi mergaitė, bet šios paskolos internetu man suteikė kelialapius po pasaulį. Kai pamačiau pasaulio, daug ką supratau – ką noriu veikti, kaip turiu gyventi, ką turiu mylėti“, – sako Asta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *