Kur pasiskolinti pinigų?

Galvojate kas šiuo metu galėtų paskolinti pinigų? Lietuvoje yra ne vienas kredito teikėjas, kuris pasižymi savais ypatumais, tačiau tai dar nereiškia, jog bet kurio pasirinkimas būtų gana geras sprendimas. Turite tinkamai ieškoti paskolos teikėjo, jog šis jums paskolintų pinigų atsižvelgiant į visus šalyje galiojančius teisės aktus, nes kitu atveju galite patirti įvairių problemų dėl neaiškių kredito teikėjo siūlomų paslaugų.

Vienas svarbiausių akcentų yra tas, jog jokiu būdu nėra rekomenduojama naudotis tų skolintojų paslaugomis, kurie kreditus teikia nelegaliai. Galvojate kur tokie randasi? Jų rasite skelbimų portaluose. Juose pilna pasiūlymų, kuriuose minima, jog kreditai teikiami ne tik ir bedarbiams asmenims, nors tokiems žmonėm apskritai pinigų negalima skolinti pagal galiojančią tvarką. Šie skolintojai dažniausiai pinigus skolina nelegaliai. Galbūt jie ir paskolina pinigų, tačiau jų veikla yra laikoma neteisėta, nes paprasčiausiai, retas ten esantis kreditorius yra įtrauktas į viešą vartojimo kredito davėjų sąrašą. Kas liečia šiuos paslaugų teikėjus skelbimų portaluose, tai neabejotinai reikėtų pabrėžti aferistus – jie tikrai nepaliks jūsų ramybėje, jeigu susidomėjote jų pasiūlymais. Paprasčiausiai, iš jūsų reikalaus sumokėti tam tikrą paskolos paraiškos nagrinėjimo mokestį, kuris gali siekti nuo kelių litų iki kelių šimtų. Žinoma, jeigu ir prarasite tuose kelis litus, tačiau toks aferistas vis tiek liks pasipelnęs kaip reikiant – manote, jog jūs vieninteliai tokie, kurie liko ant ledo? Per dieną apgavus bent kelis žmones, šie aferistai užsidirba dienos atlyginimą. Būtent todėl ir nėra rekomenduojama dairytis į skelbimų portalus, nes paprasčiausiai, yra didesnė tikimybė, jog liksite apgauti negu gausite paskolą iš legalia skolinimo veikla užsiimančio skolintojo.

Jeigu norite skolintis saugiai ir be jokių minėtų nesklandumų, tai turėtumėte dairytis į tuos kreditorius, kurie yra įtraukti į viešą vartojimo kredito davėjų sąrašą. Šiame sąraše rasite tiek komercinius bankus, kurie gali paskolinti net ir būsto įsigijimui, tiek greitųjų kreditų bendroves, kurios gali paskolinti reikiamą pinigų sumą internetu. Paprasčiausiai, jums tikrai nereikėtų vargti, ieškant gero sprendimo neaiškių skolintojų tarpe, nes jeigu ir atrasite patikimą kreditorių, tai neabejotinai jis jums pasiūlys tokias paskolos sąlygas t.y. palūkanos, kurios mažu mažiausiai atrodys nesuvokiamai didelės.

Jeigu jums reikalingas saugumas, tai paprasčiausias būdas gauti tam tikrą sumą yra skolintis internetu iš įprastų kredito bendrovių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *