Kodėl paskolos internetu tampa vis populiaresnės ir patrauklesnės?

Ar jūsų gyvenime internetas atlieka reikšmingą vaidmenį? Kuo jis jums naudingas ir svarbus? Šiais laikais, kai internetas vadinamas visagaliu, neįmanoma glaustai aprašyti visų jo privalumų. Tad susiaurinkime temą ir pakalbėkime apie vieną interneto aspektą, kuris daugeliui žmonių palengvino gyvenimą. Apie numanote, apie ką aš čia?

Turbūt daugelis prisimena laikus, kai tam, kad gautum kokią nors paslaugą, reikėdavo nueiti (nuvažiuoti) į tam tikrą įstaigą, kuri norimas paslaugas teikia. Dabar daug ką galima pasidaryti neiškeliant kojos iš namų: internetu ne tik galima užsisakyti pageidaujamas prekes ar sumokėti mokesčius, bet taip pat internetas sudaro galimybes namuose dirbti ir mokytis. Neverta išsiplėsti: kiekvienas iš mūsų galėtų išvardinti ir daugiau pavyzdžių. Šįkart pakalbėkime apie ką kita. Jau minėtos paskolos internetu – ar teko apie jas girdėti?

Paskolos internetu – palyginus naujas reiškinys Lietuvos rinkoje. Dar visai neseniai žmogus, norintis gauti paskolą, turėdavo eiti į banką. Jei gyvenama didmiestyje, banką pasiekti yra sąlyginai nesunku, bet jei gyvenama atokesnėje vietoje, jau sudėtingiau. Be to, kai labai reikia pinigų, mažiausiai norisis blaškytis ieškant vietos, kur paskolą būtų galima gauti. Atvykus į banką tekdavo gaišti laiką eilėse, kurios niekada nebūdavo trumpos, o jose belaukiantys žmonės visada pikti. Tada tekdavo pildyti daugybę blankų, o argi yra žmonių, kuriems patinka bereikalingas popierizmas? Galiausiai tekdavo atsakyti į aibę banko konsultanto klausimų: banko klientui tekdavo įrodyti, jog jis yra vertas gauti paskolą. Blogiausia tai, jog ne kiekvienam žmogui yra lengva pripažinti, jog jis turi finansinių sunkumų, tad paskolos gavimas per tarpininką nebūdavo labai malonus.

Dabar viskas pasikeitė. Paskolos internetu sparčiai populiarėja: vis daugiau įmonių ima teikti šią paslaugą bei atsiranda vis daugiau žmonių, norinčių šia paslauga pasinaudoti. Bene didžiausias tokių paskolų privalumas yra tas, kad pateikti paraišką paskolai gauti galima būnant namie, darbe ar bet kurioje kitoje vietoje, kurioje yra internetas. Be to, paskolos gavimo galimybės nėra suvaržytos banko darbo laiko, kuris paprastai yra ribotas – nuo 8 ar 9 valandos ryto iki 17 ar 18 valandos vakaro (geriausiu atveju, iki 22 valandos vakaro). Dauguma žmonių būtent tokiu grafiku ir dirba, tad nuvykti į banką gali arba per pietų pertrauką, arba iškart po darbo – kas ir lemia dideles eiles. Paskolos internetu šias problemas panaikina: dalis paskolas teikiančių įmonių veikia visą parą, tad paskolą galima pasiimti net ir vėlai vakare ar anskti ryte. Be to, tai, kad paskola užsakoma iš namų ar darbo, dar nereiškia, jog klientas yra paliekamas likimo valiai ir turi pats išsiaiškinti visus jam kylančius neaiškumus. Gauti atsakymus į rūpimus klausimus labai paprasta – tereikia parašyti elektroninį laišką ar paskambinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *