Kaip SMS kreditas išgelbėjo mano draugę

Šiandien papasakosiu, kaip SMS kreditas padėjo mano draugei Rūtai išsaugoti darbą.Tai istorija iš senų gerų studentavimo laikų, kai gyvenimas dar buvo pilnas nuotykių, linksmų pasisėdėjimų per naktį su draugais bendrabutyje, klaidžiojimų po Vilniaus senamiestį be tikslo, romantiškų minčių, didelių ateities planų. Ir nors pinigais nelijo (išskyrus, be abejo, kai kuriuos laiminguosius, kuriems likimas skyrė gimti turtingose šeimose), tai kasdienybės netemdė – mes visuomet tikėjome, kad viskas bus gerai ir sugebėdavome rasti įvairiausių studentiškų pramogų.

Aišku, kad tokio smagaus laisvalaikio būtų kuo daugiau, ne vienas iš mūsų turėjo sugebėti studijas suderinti su darbu – priklausomai nuo finansinės situacijos tėvų kišenėje, vieniems užtekdavo padirbėti per vasarą kokioje nors kavinėje ar picerijoje, kiti, deja, turėdavo dirbti nuolatos. Ne išimtis buvome aš ir mano geriausia draugė Rūta. Mudvi mokėmės slaugos programoje Vilniaus kolegijoje ir buvome kambariokės bendrabutyje. Mudvi trumpiau ar ilgiau dirbdavome nuo pat pirmo kurso, ir dažniausiai tai būdavo sezoniniai darbai, nesusiję su slaugės specialybe. Tačiau bėgant metams vis dažniau kildavo mintis, kad reiktų įgyti ir profesinės patirties medicinos srityje. Aš labai domėjausi savo specialybeir džiaugiausi, kad baigusi mokslus dirbsiu slaugytoja, padėsiu sergantiems žmonėms jaustis geriau ir greičiau sveikti. Tuo tarpu Rūta vis dažniau pajusdavo, kad slaugės darbas – ne jai. Todėl pamažu ji apsisprendė ieškoti kitokio darbo, susijusio su medicina.

Kai mokėmės ketvirtame kurse, Rūtos tėvas prarado darbą, todėl finansinė situacija jos šeimoje tapo labai prasta, ir Rūta turėjo ieškotis gerai apmokamo nuolatinio darbo tam, kad galėtų užbaigti studijas ir gauti aukštojo mokslpo diplomą. Be to, darbo jai reikėjo kuo skubiau. Vieną vakarą ji grįžo namo labai patenkinta, nes gavo medicinos atstovės darbą vienoje garsiausių farmacinių kompanijų. Jai siūlė gerą atlyginimą, kas ketvirtį – premiją už gerus darbo rezultatus, įdomų darbą jaunų žmonių kompanijoje, taigi, ji buvo be galo patenkinta. Vienintelis dalykas kurio įmonė reikalavo – kad ji turėtų savo automobilį, kurį galėtų naudoti darbui. Automobilį ji turėjo, bet seną ir dažnokai gendantį, tačiau darbui jis buvo tinkamas. Taigi, Rūta sėkmingai pradėjo važinėti po Vilniaus medicinos įstaigas ir reklamuoti savo įmonės produkciją. Darbas jai labai patiko, ir ji nekantraudama laukė pirmojo atlyginimo dienos.

Tačiau vieną rytą atsitiko netikėtas dalykas – Rūtos automobilis sugedo. Tai buvo labai netikėta ir labai blogai, kadangi po keleto valandų jos laukė be galo svarbus susitikimas už Vilniaus esančioje gydymo įstaigoje,be to, ji turėjo nusivežti didžiulį stendą prezentacijai, ir be automobilio to tiesiog negalėjo padaryti. Draugų, galinčių pavėžėti ten ir atgal neatsirado, todėl teko mąstyti, kaip sutaisyti saviškį. Netoli namų esančiame servise dirbęs meistras suprato jos nepavydėtiną padėtį – nenuvykus į minėtą susitikimą, Rūta galėjo netekti darbo ir be galo jai reikalingų pinigų, – todėl sutiko priimti jos automobilį be eilės, tačiau ji turėjo skubiai surasti pinigų detalėms, kurias reikėjo pakeisti. Atlyginimo ji dar nebuvo gavusi, o atliekamų kelių šimtų litų neturėjo. Šioje situacijoje jos išsigelbėjimu tapo sms kreditas. Ji, palikusi automobilį autoservise, grįžo namo, be vargo internetu užsregistravo vienoje iš kreditą teikiančių bendrovių ir gavo pinigus per keletą minučių. Po pusvalandžio autoserviso meistrai jau galėjo užsakyti reikiamas detales ir pradėti automobilio remontą, ir Rūta be vargo spėjo nuvykti į susitikimą.

Taigi, tokiu paprastu būdu rimta situacija išsisprendė labai lengvai – mano draugė išsaugojo darbo vietą, o kreditą grąžino, vos gavusi pirmąjį atlyginimą. Ji iki šiol dirba toje kompanijoje ir net negalvoja apie kitą darbo vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *