Greitos paskolos

Greita paskola yra nedidelis pinigų kiekis, kurį galima pasiskolinti greitai. Šiuo laikotarpiu Lietuvoje greitos paskolos yra imamos tam, kad išgyventi laikotarpį iki algos, nes neretai, vien iš algos pragyventi yra gana sunku. Šios paskolos, kaip skelbia pavadinimas, yra suteikiamos gana greitai. Paskolos tampa vis populiaresnės todėl, nes gali būti suteikiamos be užstato. Deja, greitos paskolos be užstato yra duodamos tik tada, jeigu imate paskolą pirmą kartą. Kai teirausitės paskolos kitą sykį, turėsite mokėti palūkanas. Šios paskolos yra prieinamos beveik kiekvienam, nes greitos paskolos nuo 18 metų gali būti suteikiamos be jokių didesnių problemų.

Prašyti greitos paskolos galite, pavyzdžiui, naudodamiesi internetu. Jums tereikia nueiti į greitąsias paskolas teikiančios kompanijos tinklapį ir užpildyti paraišką dėl paskolos gavimo. Tačiau greitos paskolos internetu suteikiamos vos per kelias minutes tik darbo dienomis. Tai reiškia, kad vėliu paros metu gali tekti laukti kitos dienos, kai prasidės darbo valandos. Paskolos gali prisireikti netikėtai ir dažniausiai, tuo metu, kai to net nesitikėsite. Todėl yra ir kitų būdų, kaip gauti paskolą.

Pavyzdžiui – greitos paskolos sms. Paskolų ėmimas telefonu yra labai populiarus šiuo metu. Ko gero jau visi spėjote išvysti reklamas televizijoje, kuriose labai aiškiai yra išdėstoma, kaip paimti paskolą telefonu. Greitos paskolos visą parą gali būti teikiamos, kai tuo tarpu paskolos internetu – tik darbo valandomis. Taip pat pagrindinis privalumas imant paskolą sms yra tas, jog nereikia niekur eiti iš namų, ar tuo labiau pildyti dokumentų.

Greitos paskolos bedarbiams neretai tampa išsigelbėjimu iš sunkių situacijų. Niekada negali žinoti, kada prisireiks pinigų, jog atsistoti ant kojų. Prieš teiraujantis greitos paskolos nedirbantiems, reikia žinoti kelis dalykus. Žmogus, neturintis darbo, t.y. pastovių pajamų, negali pasiimti daug greitųjų paskolų vienu metu. Ne paslaptis, kad kiekvienas žmogus yra nuodugniai patikrinamas, prieš tai, kol jam yra suteikiama paskola. Jeigu ir pasisektų pasiimti kelis greituosius kreditus, vis dėl to reikėtų protingai įvertinti savo situaciją, t.y. ar galėsite atiduoti paskolas laiku, nes vėluojant atiduoti paskolą, greitųjų kreditų palūkanos auga labai greit.

Šio tipo paskolos gali būti geromis pagalbininkėmis, tačiau neretai gali tapti ir priešėmis. Dažniausiai greitos paskolos teiraujasi studentai, arba žmonės kurie neturi pastovių finansinių pajamų. Todėl greituosius kreditus teikiančios kompanijos visada įspėja būsimus klientus tam, kad šie įvertintų savo situaciją ir neprisidarytų sau bereikalingų bėdų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *