Greitieji kreditai

Greitas kreditas, tai populiariausias būdas šiais laikais imti paskolą, kadangi ištobulėjus technologijoms, pasidarė įmanoma beveik automatizuoti paskolos teikimo procesą. Sakydami beveik, kreditus teikiančių kompanijų atstovai turi omeny jog tam tikrus duomenis, pavyzdžiui finansinę padėti tikrinančius dokumentus, vis dėl to turi peržiūrėti už tai atsakingi žmonės, todėl kredito teikimas trunka nuo 10 iki 15 minučių ir gali būti teikiamas apibrėžtais laiko intervalais, pavyzdžiui naktį, kreditą gauti bus sunku, geriausiu atveju bus įmanoma tik pateikti kredito paraišką, kad kitos dienos ryte, prasidėjus darbo valandoms, būtų galima tikėtis sulaukti suteikto kredito.

Ne paslaptis, jog greitas kreditas turi teigiamą ir neigiamą pusę. Iš vienos pusės, žmonės dabar gauna greičiau pinigus, kurių reikia ir gali juos panaudoti tam, kad uždirbti daugiau pinigų arba tiesiog pratempti iki algos gavimo. Gaila, tačiau ne visi atvejai būna tokie. Kadangi daugelis žmonių žino, kad spekuliavimas yra labai pelningas, nenuostabu kad greitieji kreditai yra naudojami spekuliavimo sumetimais, kadangi atidavus pasiskolintą pinigų sumą po keleto dienų, palūkanos praktiškai juokingos, todėl pasidarė populiaru užsiiminėti spekuliacijomis iš svetimų pinigų – kas ir yra blogiausias dalykas. Greitas kreditas dažnai būna iššvaistomas, tada situacija pakrypsta dar blogesne linkme – tenka atidirbti pasiskolintus pinigus, o daugelis tą suprantą kaip papildomai skolintis ir toliau rizikuoti, kol pavyks liaudiškai tariant atsilošti.

Būtent tas greitas pinigų gavimas sugundo daugelį žmonių ir jau spėjo tapti jeigu ne azartiniu, tačiau spekuliantų užsiėmimu, kuris prie gero nepriveda. Kai kurie žmonės yra linkę skolintis ir panaudoti pinigus lošimuose. Žinoma, būna atvejų kai tokia paskola atsiperka ir išsilošiamos nemažos sumos pinigų, bet tik laiko klausimas, kada vėl prireiks pasiskolinti ir kai tą sykį pasiskolinti pinigai papildomai pinigų jau neatneš. Tuo ir pasikliauja įmonės, kurių teikiamas greitas kreditas praktiškai visada atneša pelną, jeigu ne vienu būdu, t.y. kai skolininkai grąžina pasiskolintus pinigus su palūkanomis, tai kitu būdu – kreipiantis į antstolius ir areštuojant turtą, tokiu atveju, dažniausiai galima uždirbti dar iš priteisto turto. O kad nenutiktų tokių atvejų, jog nėra ką priteisti, kreditus teikiančios įmonės apsidraudžia savo sutarties sąlygomis, kurias pateikia internete prieš pasirašant sutartį.

Kadangi tai greitas kreditas, paskolos yra imamos greitai ir kas liūdniausia, žmonės net negaišta savo laiko skaitydami sutarties sąlygas, kurios dažniausiai būna tik iš dalies palankios skolininkams, todėl teismuose didžiąją bylų ir laimi kreditus teikiančios kompanijos. Todėl reikėtų apsvarstyti ir kitas alternatyvas, padėsiančias gauti daugiau pinigų, kad netektų gailėtis dėl skuboto sprendimo, kurio iš jūsų ir yra tikimasi. Kartais geriau palaukti ilgiau, tačiau pasiekti savo tikslų užtikrintai, negu rizikuoti ir vėliau didelį laiko tarpą gyventi skolose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *