Greiti kreditai

Greiti kreditai – tai paprastas būdas įsigyti norimą paslaugą ar prekę iškart, kai tik užsimanote. Tai ir išsigelbėjimas, užklupus netikėtiems ir laikiniems finansiniams sunkumams.

Kaip išduodami kreditai?

Vienas pagrindinių pliusų yra tas, kad greiti kreditai be uzstato išduodami beveik kiekvienam. Nereikia jokio papildomo įnašo ar kito asmens laidavimo. Pats pavadinimas greiti pasako, kad kreditą gausite greitai. Kartais tai trunka vos 15 minučių, nekeliant kojos iš namų.

Yra keli žingsniai, prieš gaunant kreditą. Kreditai išduodami, užsiregistravus ir užpildžius paraišką internete. Tai reikalinga, kad kredito tiekėjas matytų informaciją apie finansinę padėtį, galėtų patarti, atkalbėti nuo blogo sprendimo.

Greitas kreditas internetu gali būti iki 10 tūkstančių litų. Jei asmuo skolinasi ne pirmą kartą, anksčiau skolą visada grąžindavo tvarkingai, jam gali būti suteikiamas ir daugiau nei vienas kreditas. Tai reiškia, kad greiti kreditai gali būti išduodami vienas po kito, t.y. antras išduodamas dar negrąžinus pirmojo.

Kreditų rūšys

Greitieji kreditai, dar kitaip vadinami skubus kreditai, išduodami labai greitai ir patogiai. Tai ypač svarbu skubantiems ir tiems, kuriems pinigų dėl įvairių priežasčių reikia labai greitai.

Gal nuskambės ir keistai, bet galimi ir greiti kreditai bedarbiams. Nedarbo lygis jau siekia daugiau kaip 10 procentų, todėl daugelis bedarbių yra priklausomi tik nuo bedarbio pašalpos ir dažnas sunkiai gauna papildomų pajamų. Kalbant apie šią kredito rūšį, būtina paminėti, kad yra galimybė gauti paskolą be užstato arba su užstatu. Tai reiškia, kad paskolos su užstatu reikalauja įkeisti turtą, kurį perimtų skolintojas, jei finansiniai skolininko įsipareigojimai nebūtų įvykdyti. Svarbu paminėti, kad greiti kreditai, kaip ir kiti greiti pinigų gavimo būdai iš bankų, be užstato kainuoja daugiau, t.y. skaičiuojamos didesnės palūkanos, negu skolinantis su užstatu, tačiau tai taip pat turi ir daugiau rizikos.

Taigi, greiti kreditai nedirbantiems gali būti kaip paskolos, vadinamos „pinigais į priekį“. Tokios paskolos gali būti grąžinamos per ilgesnį laiką, nei kitos greitos paskolas.

Ne tik bedarbiai, bet ir studentai, kurių pajamos, dažniausiai, nėra didelės, gali gauti kreditą. Yra bankų ir kitų paskolų teikėjų, kurie kreditus studentams suteikia be didelių palūkanų. Greiti kreditai studentams dažnai reikalingi susimokėti už mokslą ar įsigyti reikiamų mokymosi priemonių.

Verta įsidėmėti!

Greiti kreditai nesunkiai gaunami, tačiau grąžinimo procesas gali būti ne toks paprastas. Nusprendę imti kreditą, neskubėkite. Jei nesate patyręs šioje srityje, pasikonsultuokite su specialistu, dar kartą pagalvokite, ar tikrai negalite apsieiti be kredito, t.y. nesiskolindami. Keli asmenys, bandę skolintis teigia, kad tokie greiti kreditai labai sparčiai augina grąžinamą sumą dėl didelių palūkanų, o laiku negrąžinus priskaičiuojami dideli delspinigiai.

Palūkanų dydis tiesiogiai priklauso nuo kredito sumos dydžio ir laikotarpio, per kurį renkatės grąžinti skolą. Palyginkite bent tris ar keturis kredito teikėjus – tik taip rasite sau geriausiai tinkantį ir neapsigausite mokėdami per dideles palūkanas. Kartais nedideli kreditai, kuriuos norite grąžinti per kelias dienas, gali kainuoti daugiau nei ta pati suma per ilgesnį laiką. Galimi kreditai net iki 10 tūkstančių litų, kurių grąžinimo laikotarpis iki 24 mėnesių. Renkantis laikotarpius, patariama pasinaudoti ir palūkanų skaičiuokle, kurią galima rasti internete.

Greiti kreditai, kaip ir paskola, turi tuos pačius ar panašius reikalavimus. Būtinai atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, grąžinimo terminais, kad kreditas tikrai padėtų, o ne dar labiau apsunkintų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *